gallery by hine.com

SvetSMS Small

  • 001s.jpg

  • 004s.jpg

  • 005.jpg

  • 006.jpg

SMS zadarmo
Ponúkame Vám možnosť vyskúšať si naše SMS služby zadarmo

 

Každý používateľ má teraz možnosť vyskúšať si naše služby zadarmo. Zaregistrujte sa a získajte množstvo výhod:

Výhody registrácie
SMS správy zadarmo
Dáme Vám zdarma kredit 0,5 Euro, ktorý môžete použiť na zasielanie SMS správ pomocou služieb PLUS, PREMIUM a STANDARD, ale aj na naše notifikačné služby. Kredit zdarma Vám bude po registrácii pridaný automaticky na Váš nový používateľský účet.
Archív odoslaných správ a doručenka
S archívom SMS správ máte vždy prehľad o odoslaných SMS správach. Pri každej SMS správe je navyše uvedené, či už bola doručená, alebo ešte len čaká na doručenie v prípade, keď je adresát nedostupný.
Informácie o mobilných číslach
Kliknutím na tlačidlo Info o číslach môžete so službou PLUS alebo PREMIUM zisťovať informácie o telefónnych číslach, akými sú: pod akého operátora patrí konkrétne mobilné číslo, či sa jedná o prenesené číslo, či je telefón zapnutý alebo vypnutý alebo v akej roamingovej sieti a zahraničnej krajine sa momentálne nachádza mobilný účastník.
Pokrytie celého sveta
Môžete posielať SMS správy do takmer 900 mobilných sietí vo vyše 220 krajinách sveta za bezkonkurenčnú cenu. Cena za SMS do slovenských a českých mobilných sietí je teraz jednotná - 4,5 centa za SMS!
Podpora dlhých SMS správ
Vaše SMS správy môžu mať dĺžku až 430 znakov.
Hromadné SMS správy
SMS správy môžete odosielať na viacero čísel naraz.
Vlastný telefónny zoznam
Zoznam Vašich kontaktov pre rýchle a jednoduché odosielanie SMS správ.
Bezpečnosť
Komunikácia medzi Vami a našim portálom prebieha cez zabezpečené šifrované spojenie. Nikto na internete nemôže čítať SMS správy ktoré odosielate. Použitím šifrovaného spojenia je tiež zabezpečené, že nedôjde k úniku Vašich používateľských hesiel a Vaše konto na našom portáli nebude zneužité.
 
Platobné metódy
AddThis Social Bookmark Button